top of page
שדה חיטה

מכתבי תודה

ד"ר פז היקר !

לפני מספר חודשים כתבתי לך תודה על מי שאתה בשבילי בעולם, ולא ידעתי שאתה עוד הרבה יותר מזה. רציתי להודות לך על ההתגייסות לטובת אחותי. אם יש לה סיכוי כנגד המחלה זה הרבה הרבה בזכותך ובזכות המהירות בה פעלת למעננו. אלפי תודות לך מכל הלב. שנה טובה ומבורכת.

לד"ר מורן פז היקר !

כבר כשהיינו בחודש שישי ומ הגיעה למיון עקב תאונת דרכים פגשנו אותך וידענו שזהו סיפור אהבה ! ברוגע, תוך מתן הסברים הגיוניים לכל פעולה, והכי חשוב – באווירה טובה ובהומור. קיבלת אותנו, וסייעת לנו להשתחרר במהרה, רק כדי לחזור למיון כעבור חודשיים עם התקף "רעלת הריון" שתתברר בדיעבד כמגרנה קשה...גם בפעם הזו היית רופא יוצא דופן, צחקת איתנו, הרגעת אותנו ונתת לנו הרגשה הכי טובה שאפשר! בפעם הזו שאלנו אם אפשר לבקש שתהיה הרופא גם בלידה ואמרנו שפעם שלישית גלידה...נוריד את הג' ונקבל לידה ! כמה רבה הייתה שמחתנו שכאשר באנו לניתוח מתוכנן (כי הנסיכה הייתה במצב עכוז) מי שקיבל אותנו במיון היית.....אתה ! למרבה ההפתעה גילית לנו ושממש בדקה ה 90 החליטה הנסיכה להתהפך ושנתחיל בלידה, שלמרבה השמחה תהיה טבעית....אך למרבה הצער, כבר לא תתרחש במשמרת שלך. אבל, קארמה זאת קארמה (או השגחת השם אם תרצה) ו60 השעות שבילינו בחדר הצירים עם זירוז הובילו אותנו לבסוף לקראת המשמרת הבאה שלך ! וכך בשעה טובה ובמזל נולדה לנו פ. – אושר גדול לכולנו. רצינו להודות לך על היחס המדהים ויוצא הדופן לאורך כל הדרך – על התמיכה, העידוד, השיחות, ההסברים ועל ההקלה בחרדה, בכאב ובתפרים(אפילו את זה הקפדת להסביר) – אתה באמת משהו מיוחד !

ד"ר פז היקר !

רציתי להודות לך תודה ענקית על כל התמיכה והעזרה במהלך ההריון של א.  לפניו ואחריו. על האוזן קשבת, על הבטחון, ועל כך שהיית שם בשבילנו תמיד. תודה על הביקור המרגש בבית החולים, לא אשכח זאת לעולם ! אילו הייתה מילה גדולה יותר מתודה הייתי משתמשת בה כעת. תודה לך על כל אלה  ועל כל מה שאתה עבורי בעולם. בהערכה ענקית !

ד"ר מורן פז היקר !

אין לנו ממש מילים לתאר את הערכתנו על הטיפול המסור והמקצועי, על הדרך הכל כך אנושית שלך כבר מהרגע בו הכרנו במרפאה ובבית החולים. תודה על הרבה אמפטיה שזכינו לקבל ממך בכל שלב(ויהיו הרבה) ועל הרבה עזרה מעבר למה שחייב. בלי לייפות את המצב הצלחת להרגיע אותנו, גם ברגעים ממש לא נעימים ולעזור לנו למצוא כוח להמשך ההריון הארוך והמלא הרפתקאות הזה (ושלא נדבר על הלידה) שהביא לנו את אהבתינו הגדולה הסופר מתוקה שלנו, איון ספק שלמרות הקשיים היה שווה. אנחנו מאחלים לך שרק תזכה ליחס שווה תמיד מהסובבים אותך, שידעו להעריך את עבודתך ושתרווה נחת מהמשפחה שלך כפי שאנו מקבלים כעת הרבה בזכותך.

לד"ר מורן פז המקסים

תודה לך על טיפולך החם, המסור והמקצועי, על ההסבר והתהליך לפני הניתוח, במילותיך ובחיוכך הנעים הרגעת אותי מאוד, ועצמתי עיניי בבטחה ידעתי שיש לי על מי לסמוך. למרות שאמרו לי שיש שהסיכוי להשאיר את השחלה(הנותרת שיש לי) הוא קטן, לא ויתרת עליה ועשית מאמצים קשים לשמור עליה בהצלחה רבה. מאחלת לך שנה טובה וחג שמח , בהערכה רבה.

לד"ר מורן פז היקר,

תודה לך ששמרת על אמא שלי. אנו רוצים להודות לך מקרב לב על טיפולך המסור, המקצועי והכה אנושי ! אישיותך והתנהלותך המקצועית נסכו בנו רוגע, בטחון ותקווה ברגע לא קל שחווינו לאחר הולדת בננו, יישר כוח בעבודתך הברוכה.

לד"ר פז,  תודה רבה לך על יחס מסור , אני ממש מופתעת מעצמי אבל ההחלמה של הניתוח פשוט מדהימה,  כבר יום אחרי אני  מרגישה שאני יכולה להתחיל לחזור לעבודה.  בזכותך אני קיבלתי את החיים שלי בחזרה . באמת אין לי מושג אפילו איך להודות לך על זה .  בחיים לא קיבלתי כזה יחס מרופאים אין לך מושג כמה אני ואמא שלי שמחות שאתה נכנסת כרופא לחיינו וסוף סוף אני יכולה לסמוך על רופא בעיניים עצומות באמת תודה על הכול אתה מספר 1 בתחום.

"-שחקי שחקי על החלומות
זו אני החולם שח
שחקי
כי באדם אאמין
כי עודני מאמין בך"
                    (ש. טשרנחובסקי)

לד"ר מורן פז היקר

תודה מעומק הלב
על המקצועיות והיסודיות
תודה
על הרגישות והאיכפתיות
תודה
שעזרת לי לצאת מתהומות
האין
לתוך היש

תודה שהבנת את מצבי
וידעת לתת את הטיפול הנכון ברגישות ובמסירות

תודה שאפשרת לי
לחזור להאמין -
ברפואה הציבורית
ברופאים בכלל
בשיטה
ו - בטוב!

היית הרופא הנכון במסע הזה
זכינו ב** המתוק

לאושרינו אין גבול,

מעריכים מאוד

 

bottom of page